Providing you the best range of 100mm 150mm thermal printer roll - am, 75mm 125mm thermal printer roll and 50mm 25mm thermal printer roll with effective & timely delivery.
₹ 160 / Piece Get Latest Price
| Width | 100mm |
| Paper Width | 100MM |
| Length | 150mm |
| Paper Length | 150MM |
| Paper Type | Direct Thermal |
| Paper Weight | 65 GSM |
| Brand Name | TVS |
| Core Size | 12.7 mm (0.5 inch) |
| Maximum Print Width | 100MM 150MM |
Minimum order quantity: 40 Piece
₹ 120 / Piece Get Latest Price
| Paper Width | 75MM |
| Maximum Print Width | 75MM 125MM |
| Paper Length | 125MM |
Minimum order quantity: 40 Piece
₹ 120 / Piece Get Latest Price
| Maximum Print Width | 50MM 25MM |
| Material | Paper |
| Surface Finish | Glossy |
Minimum order quantity: 40 Piece
Digjay Mangukiya (CEO)
Portus Worldwide
Ground Floor, Plot No. 18, Ashirvad Embropark 2, Saniya Hemad
Surat - 395013, Gujarat, India