Pioneers in the industry, we offer 100mm 150mm quality thermal ticket paper roll - aq, 100mm 100mm quality thermal ticket paper roll - ae, 75mm 125mm quality thermal ticket paper roll, 100mm 50mm quality thermal ticket paper roll and 50mm25mm quality thermal ticket paper roll from India.
₹ 160 / Roll Get Latest Price
| Width | 100mm |
| Length | 150mm |
| Paper Type | Direct Thermal |
| Paper Weight | 65 GSM |
| Brand Name | TVS |
| Core Size | 12.7 mm (0.5 inch) |
Minimum order quantity: 40 Roll
₹ 160 / Roll Get Latest Price
| Width | 100MM |
| Length | 100MM |
| Paper Type | Direct Thermal |
| Paper Weight | 65 GSM |
| Brand Name | TVS |
| Core Size | 12.7 mm (0.5 inch) |
Minimum order quantity: 40 Roll
₹ 120 / Roll Get Latest Price
| Width | 75 mm |
| Length | 125mm |
| Paper Weight | 65 GSM |
Minimum order quantity: 40 Roll
₹ 140 / Roll Get Latest Price
| Width | 100MM |
| Length | 25 m |
| Paper Weight | 65 GSM |
Minimum order quantity: 40 Roll
₹ 120 / Roll Get Latest Price
| Width | 50 mm |
| Length | 25 m |
| Paper Weight | 65 GSM |
Minimum order quantity: 40 Roll
Digjay Mangukiya (CEO)
Portus Worldwide
Ground Floor, Plot No. 18, Ashirvad Embropark 2, Saniya Hemad
Surat - 395013, Gujarat, India