Our product range includes a wide range of 100mm 150mm high quality thermal printing paper, 100mm 100mm high quality thermal printing paper, 100mm 150mm other types of machines thermal paper roll, 100mm 100mm other types of machines thermal paper roll, 100mm 50mm high quality thermal printing paper and 75mm 125mm high quality thermal printing paper - an.
₹ 160 / Roll Get Latest Price
| Width | 100MM |
| Length | 150MM |
| Paper Weight | 65 GSM |
Minimum order quantity: 40 Roll
₹ 160 / Roll Get Latest Price
| Width | 100mm |
| Length | 100mm |
| Paper Weight | 65 GSM |
Minimum order quantity: 40 Roll
₹ 160 / Roll Get Latest Price
| Width | 100mm |
| Length | 150mm |
| Paper Weight | 65 GSM |
Minimum order quantity: 40 Roll
₹ 160 / Roll Get Latest Price
| Width | 100MM |
| Length | 100MM |
| Paper Weight | 65 GSM |
Minimum order quantity: 40 Roll
₹ 140 / Roll Get Latest Price
| Width | 100MM |
| Length | 50MM |
| Paper Weight | 65 GSM |
Minimum order quantity: 40 Roll
₹ 120 / Roll Get Latest Price
| Width | 75mm |
| Length | 125mm |
| Paper Type | Direct Thermal |
| Paper Weight | 65 GSM |
| Brand Name | TVS |
Minimum order quantity: 40 Roll
₹ 120 / Roll Get Latest Price
| GSM | 55 GSM |
| Length | 50MM |
| Width | 25MM |
| Pattern | Printed |
Minimum order quantity: 40 Roll
Digjay Mangukiya (CEO)
Portus Worldwide
Ground Floor, Plot No. 18, Ashirvad Embropark 2, Saniya Hemad
Surat - 395013, Gujarat, India